2025 թվականի դեկտեմբերի 5-7-ը «Դարոյնք» ընկերությունը մասնակցել է «Որակի նշան 2025» էքսպոյին, որը տեղի է ունեցել Մերիդիան էքսպո կենտրոնում։ Երեք օր շարունակ ցուցահանդեսային հարթակը դարձել է հանդիպումների, կենդանի շփման և փորձառությունների փոխանակման վայր՝ միավորելով ոլորտի ներկայացուցիչներին, գործընկերներին և այցելուներին։
«Դարոյնք»-ի տաղավարում ներկայացվել է ընկերության արտադրանքի տեսականին՝ շեշտադրելով որակի, բնականության և պատասխանատու արտադրության սկզբունքները։ Ցուցահանդեսի օրերին այցելուները հնարավորություն են ունեցել տեղում ծանոթանալու ապրանքներին, փորձելու դրանք և անմիջականորեն կիսվելու իրենց տպավորություններով։ Այս ձևաչափը ընկերության համար կարևոր է՝ որպես իրական շուկայի արձագանքը լսելու և սպառողի նախասիրությունները ավելի լավ հասկանալու հնարավորություն։
.webp)
Միջոցառման ընթացքում «Դարոյնք»-ի ներկայացուցիչները ակտիվ շփվել են այցելուների հետ, պատասխանել հարցերին, ներկայացրել ընկերության մոտեցումները և արտադրանքի առանձնահատկությունները։ Տաղավարի շուրջ ստեղծված հետաքրքրությունը ևս մեկ անգամ հաստատել է, որ բարձր որակը և կայուն մոտեցումները գնահատվում են, իսկ սպառողների վստահությունը ձևավորվում է՝ հետևողական աշխատանքի արդյունքում։
Ընկերությունում ընդգծում են, որ «Որակի նշան 2025»-ին մասնակցությունը ոչ միայն հերթական ցուցահանդեսային ներկայություն էր, այլ նաև կարևոր փուլ՝ նոր գաղափարներ, նոր կապեր և զարգացման նոր ազդակներ ստանալու առումով։ «Դարոյնք»-ը շարունակելու է իր առաքելությունը՝ հայկական և միջազգային շուկաներում ներկայանալով նոր մոտեցումներով և պահպանելով բարձր որակի չափանիշը։
Ընկերությունը շնորհակալություն է հայտնում բոլոր այցելուներին, ովքեր կանգ են առել «Դարոյնք»-ի տաղավարում, փորձել են արտադրանքը և գնահատել կատարվող աշխատանքը։ Մեր սպառողի վստահությունն ու ջերմ արձագանքները ընկերության համար ոգեշնչման ուժ են՝ շարունակելու ստեղծել որակյալ, սիրով պատրաստված արտադրանք և առաջիկայում ընդլայնել նոր ծրագրերն ու նախաձեռնությունները։

С 5 по 7 декабря 2025 года компания "Daroink" приняла участие в выставке "Quality Mark 2025", которая проходила в выставочном центре Meridian Expo Center
7․12․2025
С 5 по 7 декабря 2025 года компания «Дароинк» приняла участие в выставке «Знак качества 2025», проходившей в выставочном центре «Меридиан Экспо Центр». В течение трех дней выставочная площадка стала местом встреч, интерактивного общения и обмена опытом, объединив представителей отрасли, партнеров и посетителей.
В павильоне «Дароинк» был представлен ассортимент продукции компании, подчеркивающий принципы качества, натуральности и ответственного производства. В течение выставочных дней посетители имели возможность ознакомиться с продукцией на месте, попробовать ее и напрямую поделиться своими впечатлениями. Такой формат важен для компании, поскольку позволяет получить реальную обратную связь с рынка и лучше понять предпочтения потребителей.
В ходе мероприятия представители компании «Дароинк» активно общались с посетителями, отвечали на вопросы, представляли подходы компании и особенности продукции. Вызванный интерес к павильону еще раз подтвердил, что высокое качество и экологичность ценятся, а доверие потребителей формируется в результате последовательной работы.
Компания подчеркивает, что участие в «Знаке качества 2025» стало не просто очередным присутствием на выставке, но и важным этапом в плане получения новых идей, новых связей и новых импульсов для развития. «Дароинк» продолжит свою миссию, представляя себя на армянском и международном рынках с новыми подходами и поддерживая высокие стандарты качества.
Компания хотела бы поблагодарить всех посетителей, которые заглянули на стенд «Daroink», попробовали продукцию и оценили проделанную работу. Доверие и теплые отзывы наших потребителей вдохновляют компанию на дальнейшее создание качественной, с любовью изготовленной продукции, а также на расширение новых программ и инициатив в будущем.